čtvrtek 11. června 2015

VZKAZY Výsledek obrázku pro messages

Ahoj mami a tati. Mám se úžasně. Byli jsme už na třech hradech, moc se nám tam líbilo. No jo, Českej ráj je prostě ráj. Dobře to pojmenovali. Krásná příroda a super lidi. Jsem ráda, že jsem jela. Ahoj Vaše Kačka.

Ahoj mami a tati. Moc se mi tu líbí. Pokoje jsou tu hezké a tak jak jsou hezké pokoje, tak je i hezká příroda. Nebojte se, vaří nám tu dobře a moc se těším až mi konečně pošlete pohled. Barča.

Ahoj mami. Moc se mi po tobě stýská, hodně se mi tady líbí a je to tady fantastický. Vaří nám dobře a není mi zima. Zbytek ti budu vyprávět doma, tak tam pozdravuj. Tvoje Sofí.

Ahoj mami, tati, Honzo, kočky. Máme se tu moc hezky, hned jak jsme si do pokojů dali kufry, tak jsme začali chodit. Mě se tu líbí, protože jsme skoro celej den šlapali a bolí mě nohy. Ty hrady, co jsme navštívili byly moc hezký a vše vám povim doma. Páťa.

Ahoj mami a tati a kluci. Mam se tady hezky a mami nediv se, že Ti neposílám pohledy, protože nemam známku. Byli jsme na spoustě hradů a rozhleden, na kterých už jsme byla, ale aspoň jsme si vzpomněla, jak to tam bylo hezký. Vaše Niky.

Ahoj mami, tati, brácho a andulko. Mam se velice dobře, dobře vaří, hodně chodíme na výlety a na procházky. Máme velkej pokoj a budeme se koupat. Hrady tu jsou hezké, hezký výhled a hodně lesů. Byli jsme na výletě v Turnově a ušli jsme 12 km. Ahoj mami, tvoje Hanka.

Ahoj mami, ahoj tati a Viky. Mám se dobře a nevim. :D První den jsme chtěli kino, ale nefungovalo. :D :D :D Já nevim! :D :D :D chichichichichichichichichichichichichi Papa Matěj

Ahoj mami, tati, Agátko, Ondrášku a Haničko. Myslím na vás, nic se mi nestalo a jsem ve zdraví v ubytovně. Každý den na Vás myslím a doufám, že vy jste taky v pořádku. Terka. 

Maminky, tatínkové, všechno příbuzenstvo. Děti jsou senzační, je nám tu fajn. Zdraví paní učitelky Kalousová a Kufnerová. 


Žádné komentáře:

Okomentovat