čtvrtek 9. dubna 2015

Jarmark je za námi

Velikonoční jarmark, kterým celá třída žila zhruba tři týdny, je za námi a nám zbyly nádherné vzpomínky. Naučili jsme se spoustu věcí, oťukali svět marketingu, reklamy a propagace, zkusili si různá zaměstnání a hlavně jsme si užili spoustu napětí i pohody, legrace a radosti z dobře odvedené práce.
Prostě jsme do toho dali opět celá svá srdce - jako v našem sloganu: "With love, 4.A" Jarmark se nám tak vydařil, protože opravdu všichni pomáhali. Byli jsme "po škole" a připravovali výrobky, hodně dětí i rodičů doma peklo dobroty, ve výtvarce i na čsp jsme pracovali o 106. 
Všichni jste na jarmarku viděli, jak se nám vše povedlo, kdo neviděl, o hodně přišel, ale může se podívat alespoň na fotky. Měli jsme dokonce svého maskota, kterého vytvořil Miky. S ním chodili elagáni rozdávající letáky.

Dopoledne probíhala v jídelně soutěž o nejlepší jarní pomazánku, do které jsme vyslali náš tříčlený tým a Andrejčinu puntíkatou pomazánku. Na stupně vítězů nás porota neposala, ale my jsme si mlaskali :D
Ostatním týmům se práce taky vydařila a odpoledne šly chlebíčky na dračku. 

Odpoledne po jarmarku jsme všichni napjatě očekávali výsledky soutěží. Jak víte, s pomazánkou to nedopadlo, ale za kraslici (návrh Emy), jsme získali třetí místo a malinový dort pro celou třídu! V odpolední dražbě beránků se pro domov Sue Ryder vybrala spousta peněz, všechny to mile překvapilo, až zaskočilo. Dražitelé byli totiž mimořádně štědří. Už se těšíme, až dostaneme ze Sue Ryder nějakou zprávu. 
Pobavili nás taky páni učitelé, kteří plnili tajnou disciplínu, vyfukování vajec. K pštrosímu vejci se propracoval pan učitel Škvor. Byl to úžasný výkon.
Peníze vydělané na jarmarku nám zůstanou a my dobře promyslíme, jak s nimi naložit. Už se nám hlavami honí spousta výborných nápadů, tak jen vybrat! A hlavně. Výlet nebo nějaké hry do třídy za vlastní vydělané peníze jsou prostě krásnější!
Tak nakonec ještě jednou moc děkujeme všem rodičům, prarodičům, tetičkám a strýčkům, kteří přišli a také všem, kteří s láskou pomáhali, aby nám to všechno tak pěkně vyšlo!

Děkujeme!!!

With love, 4.A


Žádné komentáře:

Okomentovat