pátek 28. června 2013

Král čtenářů a cukrárna

Předposlední den jsme slavili. Jako první jsme slavili a oslavovali vítěze celoročního čtecího klubu, "Krále čtenářů". O prsa vyhrála Hanka, která přečetla 25 knih, pěkně nám o nich vyprávěla a čtení si opravdu užila. Druhá nejhorlivější čtenářka byla Andrejka, která má čtení jako oblíbeného koníčka. Třetí  byla Apolenka. Ta se na slavnostním vyhlášení sice přiznala, že jí samotné čtení moc nebaví, baví jí ale legrace v příbězích, které si vybírá.
Vítězky byly odměněny sladkými i věcnými cenami, největší odměnou ale určitě byla spousta věcí, které se při čtení naučily, nebo zábava, kterou jim knihy poskytly. Putovní zlatý pohár byla Hance předat loňská královna, Vendulka ze 4.A. Sladkou odměnu dostal i Ivko, který byl děvčatům těsně v patách.


No a aby toho slavení nebylo málo, odměnili jsme i nejlepší počtáře, Davida a Patrika. Potom jsme šli všechno zakončit do cukrárny, kde jsme si dali vynikající zmrzlinu. Děti musím moc pochválit, protože už se v cukrárně umí chovat opravdu na úrovni. I paní prodavačky nás chválily a odměnily nás pěknými úsměvy.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat